fbpx

Путін  панікує, тому діє так жорстоко – Джонсон. “Перемога Кремля стане “початком нової ери залякування у всій Східній Європі”

Путін  панікує, тому діє так жорстоко – Джонсон. 

– Перемога Кремля стане “початком нової ери залякування у всій Східній Європі”, – заявив британський прем’єр і порівняв російський напад на Україну із діями нацистів.

Як повідомляє Sky News, таку заяву Борис Джонсон зробив на весняній конференції британських консерваторів у Блекпулі. Гостем конференції був посол України Вадим Пристайко.

Джонсон впевнений – Путін перебуває в “повній паніці” з приводу можливої революції в Москві, і саме тому він намагається “так жорстоко погасити вогонь свободи в Україні”.

Засуджуючи “злісний і варварський напад на невинних мирних жителів”, британський прем’єр провів пряме порівняння з діями нацистів під керівництвом Адольфа Гітлера у 1940-х роках.

Джонсон попередив, що російський президент не зупиниться на Україні, і що перемога Кремля розпочне “початок нової ери залякування в усій Східній Європі” і дасть “зелене світло для автократів у всьому світі”.

Два британські експрем’єри: лейборист Гордон Браун та консерватор Джон Мейджор підтримали ідею створення спеціального трибуналу, подібного до Нюрнбергського, для розслідування дій путіна в Україні.

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page