fbpx

“Пишу і сльози неможливо зупинити”: Лобода вперше з моменту вторгнення Росії назвала війну в Україні війною

“Пишу і сльози неможливо зупинити”: Лобода вперше з моменту вторгнення Росії назвала війну в Україні війною

Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка довгі роки жила і працювала в Росії, вперше висловила свою думку щодо країни-агресора. Також артистка назвала вторгнення російських військ на українську територію – війною.

Про це вона написала у своєму Telegram-каналі. Також Лобода опублікувала чорно-біле відео, на якому показано наслідки військового вторгнення військ РФ в Україну.

“Сьогодні рівно місяць, як це страшне слово “війна” увійшло в наше життя, в життя кожного українця. Сьогодні рівно місяць, як російські війська вторглися на територію України. Тисячі забраних життів, ні в чому невинних людей, десятки тисяч поранених. Зруйновані наші рідні міста і життя, відійшла у вічність жахлива кількість дітей. Це не поганий сон і сценарій у жанрі антиутопії – це реальність, з якою неможливо змиритися”, – написала Лобода.

Співачка додала, що українські воїни, громадяни нашої країни та кожен, хто “стоїть за Україну кожен день” доводить те, що українська держава ніколи не здасться.

“Її не зломить жодна армія у світі! Низький уклін нашим воїнам, нашому народу та нашій Землі!”, – зазначила вона.

Крім того, Світлана Лобода сказала, що її родичі, батько та бабуся перебувають у селі Київської області.

“Наш рідний Ірпінь зруйнований. Пишу і сльози неможливо зупинити. Найбільшим фізичним злом є – відібрати життя. Найбільшим моральним злом є війна. Яким би страшним не було наше сьогодні, Світ — це наше завтра!”, – підсумувала Лобода.

You cannot copy content of this page