fbpx

Ракети в останній момент змінили напрямок: у міськраді Львова повідомили, куди цілилися окупанти

Керовані ракети, які 18 квітня влучили по інфраструктурі Львова, були направлені армійцями на Івано-Франківську область, але в останню мить змінили напрямок.

Про це заявив депутат Львівської міськради Андріан Гутник.

За його даними, Львів попри сьогоднішню подію живе і працює у звичному ритмі. У місті стабілізовано рух транспорту, деякі напрямки змінені. Залізничний вокзал також працює у звичному режимі.

“Я думаю, що це було попередження для багатьох львів’ян і осіб навмисно переміщених, які зараз у Львові, щоб не нехтували сигналами повітряної тривоги. Можливо, Львів був розслаблений у цьому плані. Наскільки ми розуміємо, що офіційних даних від львівської військової адміністрації наразі не має. Відомо, що візуально в Івано-Франківській області, коли долітали ракети, вони летіли в одному керунку.

На блокпостах, є інформація, що бачили, як вони повернули у напрямку Львова. Це були керовані ракети, які летіли в одному напрямку, повітряна тривога попереджала летять ракети у сторону західної України й вони були направлені на Івано-Франківськ, але в останній момент були повернуті у напрямку Львова”, – повідомив він.

Гутник додав, що на під’їзді до Львова, коли вранці почалися вибухи, надходження потягів до міста було призупинено. Проте після скасування тривоги, потяги продовжили рух до міста.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page