fbpx
Цікаве
Речі, які не можна передавати з рук в руки – бо це до нещасть і невдач. Так вважали наші мудрі предки.

Розповідаємо про народні прикмети наших предків!

Гроші

Деякі люди вірять, що гроші з рук в руки краще не давати, щоб їх не стало менше. Наші пращури, приміром, намагалися передати гроші продавцю через дерево, поклавши на лаву, стіл або прилавок. (за матеріалами)

Амулети і предмети чаклунства

Такі речі насичуються енергетикою людини, яка проводила з ними чаклунські ритуали. Вважається, що енергетика – позитивна і негативна – може перейти на іншу людину разом з амулетом, а це дуже небезпечно для всіх.

Зброя

До зброї у всі часи ставилися з шануванням, кинджали, мечі та сокири не брали в руки жінки і діти, марновірство полягає в тому, що у матері, яка передасть дитині зброю, можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Читайте також: ПУХКИЙ І НІЖНИЙ МОРКВЯНИЙ БІСКВІТ, ЯКИЙ ЛЮБЛЯТЬ НАВІТЬ ТІ, ХТО НЕ ДУЖЕ ЛЮБИТЬ МОРКВОЧКУ. ЗАЛИТИ СМЕТАННИМ КРЕМОМ… МОЇ ДІТКИ ЙОГО ПРОСТО ОБОЖНЮЮТЬ, А МИ З ЧОЛОВІКОМ ЛЕДВЕ ВСТИГАЄМО ПО ШМАТОЧКУ Й СОБІ ПОЛАСУВАТИ!

Їжакові рукавиці

Словосполучення «їжакові рукавиці» виникло не просто так, раніше цих звірків використовували для лову мишей в коморах і інших приміщеннях, а потім відпускали.

Щоб їжаків можна було тримати в руках, робили рукавички з товстої шкіри або шили спеціальні рукавиці, вони захищали від уколів і паразитів.

You cannot copy content of this page