fbpx
рецепти
Пухкий і ніжний морквяний бісквіт, який люблять навіть ті, хто не дуже любить морквочку. Залити сметанним кремом… Мої дітки його просто обожнюють, а ми з чоловіком ледве встигаємо по шматочку й собі поласувати!

Ніжний морквяний бісквіт

CКЛАДОВІ

4 шт. Яйце

40 г Цукор

1 дрібка Сіль

6 г Розпушувач

100 г Борошно

150 г Морква

Для крему

250 г Сметана

50 г Цукрова пудра

Читайте також: Я ЯК СПРОБУВАЛА ОДИН РАЗ ПРИГОТУВАТИ ЦЕЙ НАПОЛЕОН З КОНЬЯКОМ І КУКУРУДЗЯНИМ БОРОШНОМ – ТАК ЗА СТАРИМ РЕЦЕПТОМ БІЛЬШЕ НЕ РОБЛЮ, БО ТАК НАБАГАТО СМАЧНІШЕ!

Відокремлюємо жовтки від білків. Жовтки перебиваємо з половиною цукру. Білки перебиваємо з другою половиною цукру до густого стану. (за матеріалами)

Додаємо в жовтки трохи солі і починаємо поступово вводити борошно, попередньо змішане з розпушувачем.

Моркву натираємо на середню або дрібну тертку. Додаємо її в суміш з жовтками і акуратно перемішуємо до однорідної консистенції. Потім додаємо туди густу білкову масу. Я роблю це за допомогою дерев’яної лопатки. Акуратно додаємо і розмішуємо.

Вистилаємо форму пергаментом і заливаємо її тістом для бісквіта. Відправляємо в розігріту до 180 градусів духовку і випікаємо 20-25 хвилин. Готовність перевіряємо дерев’яною шпажкою.

Поки бісквіт готується, сметану збиваємо з цукровою пудрою. Коли бісквіт буде готовий, дістаємо його з духовки і даємо охолонути. Розрізаємо бісквіт і заливаємо його сметанним соусом.

Related Post

facebook