fbpx

Репетиція зими закінчилася – будемо грітися! 

Від сьогодні в Україну загляне потепління – на заході та півдні до 5-11 градусів тепла, однак уже 1-2 грудня знову прийде похолодання.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

“Ну все, морози відступають – тепло наближається. Зима зачохлить свої тромбони, лютні і скрипки, репетиція закінчилася. Поки що. Денна температура середи становитиме +2+6 градусів, на заході та півдні +5+11 градусів”, – повідомила синоптик.

За її словами, чорноморський циклон принесе на південну частину, у східні області, на Дніпропетровщину, місцями на Полтавщину, Кропивницький та райони дощі та поривчастий вітер.

“Повітря вже вихолоджене, на тепліші процеси перебудова не так скоро відбувається, тому часом дощ мінятиметься з мокрим снігом. А це означає, що дороги можуть бути з ожеледицею чи просто дуже слизькими від першої листопадової каші. Обережно! На решті території – без істотних опадів”, – уточнила Діденко.

Читайте також: ОСЬ ТАКИМ БУДЕ ГРУДЕНЬ: І ПОМЕРЗНЕМО, І ПОЗАСМАГАЄМО…

Синоптик також повідомила, що в Києві 27 листопада “опади малоймовірні, вночі ще побуде з “мінусом”, 0-3 градуси морозу, а вдень очікується +1+3 градуси”. До кінця тижня у Києві потепліє до +5 градусів, у п’ятницю пройдуть дощі, додала вона.

Водночас, за словами синоптика, це потепління буде короткочасним: вже 1-2 грудня в Україну знову прийде похолодання.

Джерело: 

You cannot copy content of this page