fbpx
Україна
“Решетники ніколи не порушують закон”: На ведучого “Холостяка” обрушилося шквал негативу після виїзду за кордон. Григорій розставив всі крапки над “і”

“Решетники ніколи не порушують закон”: На ведучого “Холостяка” обрушилося шквал негативу після виїзду за кордон. Григорій розставив всі крапки над “і”.

Ведучий “Холостяка”, “Холостячки” та інших відомих шоу записав відеозвернення до всіх своїх недоброзичливців.

Днями Решетник разом зі своєю дружиною і трьома синами поділився в мережі кадрами з Польщі. Після цього на ведучого обрушилася хвиля критики. Коментатори звинувачували шоумена в тому, що він нібито “втік” з країни незаконно під час війни.

У новому зверненні Решетник вирішив “розставити крапки над і”.

“Перше: Решетники ніколи не порушують закон. На сьогоднішній день закон України дозволяє багатодітному батькові трьох малолітніх дітей виїхати за кордон”, – підкреслив ведучий.

Він також повідомив, що виїхали вони з сім’єю в рамках благодійної місії. Решетник вестиме благодійні концерти у Варшаві та Празі для збору коштів на потреби ЗСУ.

“Я працюю безкоштовно, я на цьому не заробляю, тому моя совість чиста і перед собою, і перед вами. Третє: якби ми хотіли виїхати і залишити Україну, повірте, ми б три місяці не були з дітьми в Україні і не ховалися в бoмбoсховищах. Наші діти знають, що таке сирени”, – підкреслив Решетник.

Він також запевнив, що вже наступного тижня вони всією сім’єю повернуться в Україну.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page