fbpx

“Рішення треба ухвалювати негайно”: яка ситуація зараз в Маріуполі

“Рішення треба ухвалювати негайно”: яка ситуація зараз в Маріуполі

Ситуація в Маріуполі на сьогоднішній день є критичною. З 1 березня впродовж 40 днів ЗСУ дають супротив ворогу, який у багато разів переважає в живій силі, авіації, артилерії та бронетехніці.

Аби врятувати життя захисників міста, які стоять в обороні до останнього, і не дати впасти місту, яке стримує наступ РФ на сході України, рішення треба ухвалювати негайно. Про це заявив журналіст Юрій Бутусов.

“Ситуація в Маріуполі справді критична… Російські війська мали багаторазову перевагу в силах, коли почали штурм з усіх боків 1 березня. Зараз після понад 40 діб безперервного штурму, російські війська захопили більшу частину міста, і посилили зараз своє угруповання, щоб повністю захопити Маріуполь. Ворог має абсолютну перевагу в авіації, в артилерії, танках”, – зазначив Бутусов.

Він переконаний: у таких умовах військово-політичне керівництво країни має перебувати у постійному зв’язку з оточеними захисниками Маріуполя. Натомість, за словами замкомандира полку “Азов” “Калини”, який перебуває в місті, політики не виходять на зв’язок з воїнами в Маріуполі вже два тижні. Хоча публічно продовжують заявляти про “постійний контакт”.

Бутусов впевнений, що держава мала би розробляти плани по терміновій допомозі оборонцям та мирним жителям Маріуполя.

“Україна має планувати швидку допомогу Маріуполю не тільки тому, що це наші товариші, які своєю героїчною обороною врятували всю Україну та всі південні регіони, куди російські колони заїхали з легкістю з Криму. Поки тримається Маріуполь, у України є стратегічна можливість витіснити ворога з півдня, не дати посилити оборону резервами з Маріуполя, не дати закріпитись на коридорі з РФ до Криму. Це стратегія, і спротив Героїв Маріуполя дає нам всім шанс швидше змінити хід війни на нашу користь”, – зазначив Бутусов.

Він наголосив, що контакт з захисниками міста має бути постійним і безперервним. Як і спроби прийти місту на допомогу з усіх можливих напрямків. Робити це треба швидко, бо кожна година має величезне значення.

Нехай Господь береже кожного нашого захисника і всю нашу неньку Україну!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

You cannot copy content of this page