fbpx

“Рішення ухвалено! Беремо Олексія в проєкт!”: Григорій Решетник запропонував зробити Арестовича новим “холостяком” (фото)

“Рішення ухвалено! Беремо Олексія в проєкт!”: Григорій Решетник запропонував зробити Арестовича новим “холостяком”.

Український ведучий і шоумен Григорій Решетник запропонував зробити радника голови Офісу президента Олексія Арестовича новим героєм шоу “Холостяк” на телеканалі СТБ. Знаменитість кумедно зазначив, що буде точно “конструктивно та весело”.

Про це Решетник заявив на особистій сторінці в Instagram. У коментарях під дописом підписниці телеведучого, а також шанувальниці Арестовича зазначили, що вони “за”, ось тільки його дружина посивіє.

“Рішення ухвалено! Беремо Олексія в проєкт “Холостяк”, навіть якщо він одружений. Буде точно конструктивно та весело”, – з гумором написав Решетник.

Він поцікавився думкою своєї жіночої аудиторії, що вони скажуть, якщо Арестович стане учасником романтичного шоу “Холостяк”.

“Його дружина посивіє”, “Ми то “за”, а ось, що дружина скаже?”, “Дівчата розходимося… Він любить свою єдину”, “Гришо, ти робиш мені боляче”, “Вогонь думка”, “За”, “Ми з подругою це вже давно вирішили, що йому пора в проєкт”, “Хорошенький, беремо”, “Наречені з усього світу прилетять”, “Олексій не може не подобається, чекатимемо”, “Йому треба бути радником холостяка”, “Усі жінки України одностайно за”, “І його, і Кіма. Вони доповнять одне одного”, “Було б цікаво подивитися”, – пишуть люди.

Додамо, що Олексій Арестович із 2015 року одружений із Анастасією Арестович. Подружжя виховує спільного сина. Також Олексій має доньку від першого шлюбу.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page