fbpx
Україна
Ролик зустрічі “Титанового Джексона” з донькою в дитсадочку підкорив мережу: українська співачка Наталка Карпа показала зворушливе відео, як її донечка зустрілася з татом-захисником, ветераном

Ролик зустрічі “Титанового Джексона” з донькою підкорив мережу: українська співачка Наталка Карпа показала зворушливе відео, як її донечка зустрілася з татом-захисником.

Чоловік Наталки Карпи Євген Терехов сьогодні, 28 червня, святкує день народження. Напередодні він прийшов до доньки Злати у дитячий садок. Він зворушливо обійняв дівчинку та подарував їй іграшку.

“В такі непрості дні просто необхідно підійти і обійняти, або просто знайти, хоча б відео, що дуже гріє. Євгене, повертайся, будь ласка, живим та уцілілим! Нехай Господь оберігає і благословляє! Многая літа,”
– привітала чоловіка співачка.

Ролик зустрічі “Титанового Джексона” з донькою підкорив мережу. У коментарях захоплені фани діляться враженнями:

“Повертайтесь до своїх діток живими”;

“Батьки і діти”;

“До сліз”;

“Вітаю, як це мило”;

“Донечка дуже щаслива, щиро рада”;

“Без сліз неможливо дивитися. Повертайтеся живими до своїх діточок”;

“Як донечки люблять своїх татусів. Це якась особлива любов”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Наталка КАРПА (@natalkakarpa)

Євгену Терехову виповнилося 38 років. У свій день народження ветеран АТО написав допис, у якому поділився з українцями своїми думками.

“Протягом останніх років, на свій день народження, я збирав хлопців на парубоцькі посиденьки – мріяв в цьому році так само… Проте, доля спланувала інакше… зараз не до святкування,” – зізнався “Титановий Джексон”.

“Я вдячний Богові, що дожив. Я вдячний батькам за життя, за виховання і безмежну любов до неньки, яку вони плекали в нашій родині і передали мені. Я дякую Богові за чудових доньок і за можливість сьогодні стояти на захисті їх майбутнього. Дякую братам і сестрам, за підтримку і плече в непрості часи… Я кожного дня дякую Богові за наш сильний, сміливий і могутній духом народ, який, я впевнений – непереможний!”.

Євген Терехов додав, що схожий день народження святкував 8 років тому й не хотів, щоб це повторилось. Але тепер всі українці знову об’єднались в боротьбі проти ворога.

Слава Україні і її героям!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.