fbpx
Україна
Російські солдати влаштували штурм “Азовсталі”, окупанти намагаються прорватися на територію заводу. Все, що відомо на даний час

Російські солдати влаштували штурм “Азовсталі”, окупанти намагаються прорватися на територію заводу. Все, що відомо на даний час

У Росії знову вдалися до цинічної брехні заради виправдання своїх вчинків. Там розпочали штурм металургійного комбінату “Азовсталь”, заявивши про нібито порушення захисниками Маріуполя, які переховуються на його території, режиму тиші.

Про це йдеться в заяві Міністерства оборони РФ. Інформацію про штурм підтвердив і заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар (“Калина”).

“Російські військові та армія “ДНР” почали знищувати вогневі позиції “Азова” та ЗСУ на “Азовсталі”, коли ті порушили режим тиші”, – заявили в Міноборони РФ.

За словами українського захисника, ворог розпочав атаку ще вночі, влаштувавши масові бомбардування. Близько 2-3 ночі на територію завод скинули авіабомби. Відійшло у вічність дві мирні жінки, які ховалися від ворога разом із захисниками Маріуполя. Також поранення отримали близько 10 людей.

Зараз же ворог пішов на безпосередній штурм меткомбінату, де досі переховуються як військові, так і мирні мешканці.

Паламар заявив, що окупанти намагаються прорватися на територію заводу.

Полк “Азов” також опублікував відео, на якому цивільний чоловік розповів, що удару було завдано по тій частині бомбосховища, в якій ховаються лише мирні люди, в основному “жінки з дітьми”. Після того, як бомбардування вщухло, було знайдено тіла двох жінок, проте чоловік заявив, що під завалами можуть бути ще люди.

Фото ілюстративне