fbpx
Світ
Російським солдатам “озвучили дату” закінчення “спецоперації” в Україні: вони ж планували “за три дні”, і “бідненькі” – замучилися!

Російським солдатам “озвучили дату” закінчення “спецоперації” в Україні: вони ж планували “за три дні”, і “бідненькі” – замучилися!

Росія розпочала війну проти України, назвавши її “спецоперацією”, Зіштовхнувшись з опором української армії, російські загарбники тільки й думають про те, коли це все закінчиться.

Російська армія 24 лютого 2022 року вторглася на територію України, розпочавши новий етап війни проти нашої держави. Російські пропагандисти переконували своїх громадян, що вони “за три дні візьмуть Київ”. Відтак і військові сподівалися, що це для них буде легким завданням, як це було з окупацією Криму. Тоді росіяни скористалися проблемами в Україні після Революції Гідності, та захопили півострів. З окупацією Донбасу так не вдалося, тому там 8 років тривали бойові дії.

Але після перших втрат у війні проти України, ентузіазму у російських окупантів стало значно менше. Відтак там почали шукати інформацію, коли те, що вони назвали “спеціальною воєнною операцією”, закінчиться. Адже не всі, хто на той час перебував на території України, могли повернутися додому живими.

Росіяни намагалися здобути хоч якусь перемогу до 9 травня, коли на Росії свято “побєдобєсія”. Але й тут зазнали невдачі. Маріуполь так і не вдалося цілковито захопити. А просування на Донбасі майже зупинено. До Одеси їм теж не дістатися. Тож поки вони займаються розграбуванням окупованих територій Півдня та Сходу.

Зважаючи, що війна затягується, серед військових чимдуж сильніше постає питання, коли це все закінчиться. За даними української розвідки, окупантам обіцяють, що термін так званої “спеціальної воєнної операції” визначено до вересня 2022 року. Що буде після цього – поки невідомо.

Доки триватиме війна?

Правда російське керівництво і до цього неодноразово заявляло, що “все йде згідно з визначеним наперед планом”, а також що “втрат немає”, Та як показала реальність, все дещо не так, як озвучують російські пропагандисти – окупанти зазнали чимало поразок, захоплення Києва та Харкова не вдалася. А втрати станом на 3 травня за 69 днів війни перевалили за 24 тисячі військових вбитими.

Окрім того, є ймовірність, що закінчення спецоперації не означатиме припинення бойових дій. Адже російський президент може тоді просто оголосити війну Україні. І провести загальну мобілізацію в Росії. Хоча він до цього може вдатися і значно раніше. Українська розвідка не відкидає ймовірності, що це станеться ще 9 травня.

Фото ілюстративне