fbpx

Росія готує нову атаку на нашу рідну землю: у МВС назвали найнебезпечніші напрями

Росія готує нову атаку на нашу рідну землю: у МВС назвали найнебезпечніші напрями

Російські окупанти продовжують концентрувати війська поблизу українського кордону. Зокрема скупчення ворожої сили зосереджено в районі білоруського міста Гостомель. Пише obozrevatel

Це може означати, що Росія все ще має на меті атакувати Київ і Київську область. Про це в ефірі єдиного інформаційного марафону розповів радник Міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

Денисенко розповів, що облога Києва залишається одним із планів Російської Федерації. Водночас він зазначив, що окупанти почали намагатися проводити кадрові чищення.

“Вони виводять частину підрозділів. Більше того, у них почалися кадрові чистки. Вони звільнили одного з генералів – керівника танкової армії, яка відповідала за взяття Харкова. Вони змінюють низку керівників підрозділів. Вони розуміють, що нічого не вдається, і починають гризтися всередині”. Це великий плюс. Плюс вони починають намагатися виводити частини на ротацію”, – розповів радник голови МВС.

Також він наголосив, що незважаючи на великі втрати у боях проти ЗСУ у ворога все ще є досить велика кількість людського ресурсу та військової техніки. Денисенко додав, що, окрім північного напрямку, окупанти продовжують нарощувати сили на території Криму на кордоні з Херсонською областю.

“Ми маємо готуватися до того, що буде ще одна спроба завести сюди свіжі сили, щоб спробувати в усіх напрямках. Насамперед це сухопутний коридор, Донецька та Луганська області, з півночі – харківський напрямок, Ізюм та дорога до Слов’янська. Вони будуть робити там робити атакуючі спроби. І друга історія, безумовно, це Київська область та місто Київ”, – – радник глави МВС.

You cannot copy content of this page