fbpx

росія може застосувати ядерну зброю у 4 випадках. Медведєв розповів, у яких саме

Заступник секретаря Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія може застосувати ядерну зброю у чотирьох випадках.

Про це написало російське пропагандистське видання РБК, на яке посилається українське авторитетне видання “УП”.

Отже, за словами Медведєва, Росія може застосувати ядерну зброю, коли по її території буде завдано удару з використанням засобів ядерного ураження.

А також у разі будь-якого іншого застосування ядерної зброї проти росії чи її союзників.

Третій випадок – якщо буде зазіхання на критичну інфраструктуру, внаслідок якого російські сили ядерного стримування будуть паралізовані.

Четвертий – у випадку акту агресії проти Росії чи її союзників, у результаті якого під загрозою було би існування країни.

Нагадаємо, 27 березня, на 4-й день російської війни в Україні, президент росії владімір путін наказав перевести сили стримування в особливий режим бойового чергування. Згідно з сайтом Міноборони РФ, стратегічні сили стримування “призначені для стримування агресії проти РФ та її союзників, а також розгрому агресора (завдання йому поразки), у тому числі у війні з застосуванням ядерної зброї”. ССС включають Стратегічні наступальні сили (СНС) і Стратегічні оборонні сили (СОС).

Крім того, 2 березня глава російського МЗС Сергій Лавров заявив, що третя світова війна була б ядерною.

Слава Україні і ЗСУ!

Разом – до Пермоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

You cannot copy content of this page