fbpx
Україна
Росія поверне Крим Україні мирним шляхом уже через лічені роки, до моменту повернення Криму РФ в її нинішніх кордонах не буде – дуже оптимістичний прогноз відомого українського астролога: “РФ надалі перейде від президентської форми правління до парламентської. Та й Росії я не бачу в майбутньому як великої країни в її нинішніх кордонах”

Росія поверне Крим Україні мирним шляхом уже через лічені роки. Крим знову буде українським не в якомусь далекому і невизначеному майбутньому, а вже в найближчі роки, такий прогноз дає відомий український астролог Влад Росс.

До моменту повернення Криму РФ в її нинішніх кордонах не буде.

Анексований Росією Крим повернеться в Україну вже в осяжному майбутньому, причому РФ віддасть його сама. Про це заявив астролог Влад Росс.

на думку астролого, пише Главред, Крим повернеться в Україну вже після Путіна і зміни влади в Росії.

– Нова російська влада, яка прийде після падіння режиму Путіна, буде всіляко домагатися зняття санкцій з Росії. І щоб підняти російську економіку, вона в тому числі поверне Крим, – зазначив Влад Росс.

Причому Крим знову буде українським не в якомусь далекому і невизначеному майбутньому, а вже в найближчі роки, вважає астролог.

– Це може статися одразу після 2025 року, коли Плутон увійде в зодіакальний знак Водолія. Росія почне сипатися, тобто ситуація буде така, що самої РФ після 2025-го може не бути, – прогнозує Росс.

Також на думку астролога Україна не буде звільняти Крим військовим шляхом – цей процес пройде мирно.

Тобто, за його словами, Крим, як пішов невійськовим шляхом, так і повернеться політичним способом.

– Військовим шляхом Україна Крим брати не буде. На півострові вже дуже багато росіян, які приїхали за вісім років із РФ, наприклад, із Сибіру, тобто там купа проросійського населення. Треба буде дати цим людям рік-два, щоб вони поїхали в свою Росію, і щоб наші, які змушені були покинути Крим, повернулися в свої домівки, – зазначив Влад Росс.

Він підкреслив, що питання Криму буде вирішено тільки мирним шляхом за наступного правителя Росії.

– Все вказує на те, що Путін – останній цар Росії. Швидше за все, РФ надалі перейде від президентської форми правління до парламентської. Та й Росії я не бачу в майбутньому як великої країни в її нинішніх кордонах, – підсумував свої передбачення Влад Росс.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.