fbpx

 Росія вже на вашому кордоні! – мер Львова Андрій Садовий звернувся до Байдена та Столтенберга. Сьогодні вночі на Яворівський полігон, що знаходиться ближче до Польщі, ніж до Львова, росіяни випустили 30 крилатих ракет

 Росія вже на вашому кордоні! – мер Львова Андрій Садовий звернувся до Байдена та Столтенберга.

Сьогодні вночі на Яворівський полігон, що знаходиться ближче до Польщі, ніж до Львова, росіяни випустили 30 крилатих ракет.

Після ударів на Яворівському полігоні сьогодні вранці 13 березня мер Львова Андрій Садовий звернувся до президента США Джо Байдена та генсека НАТО Єнса Столтенберга з проханням закрити небо Європи.

“Сьогодні російські ракети бомбили Міжнародний миротворчий центр, який розташований за 40 кілометрів від Львова та за 20 кілометрів від кордону з Польщею, з ЄС та НАТО, – написав Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook. – Джо Байден, Єнс Столтенберг, ви розумієте, що війна ближче, ніж ви уявляєте? Росія вже на вашому кордоні. Ви маєте винищувачів, які можуть захистити наше небо. І коли я говорю „наше“, то маю на увазі не лише українське. Тому що невдовзі ця війна може втратити приставку російсько-української. Зупиніть війну! Допоможіть нам закрити небо Європи!”

Джерело – https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/532918411529600

Чи почують?

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page