fbpx
Breaking News
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Здоров'я
Розказали, як не можна наносити макіяж

Щоб шкіра обличчя залишалася в хорошому стані, потрібно правильно змивати макіяж: не терти очі, не використовувати багато скрабу, користуватися тоніком і консультуватися з косметологами про сумнівні засоби.

Змиваючи макіяж з очей, не варто терти очі. Цим травмуються вії і шкіра. Візьміть ефективний засіб для змивання і м’якими рухами періть косметику.

Читайте також: 8 ПРЕДМЕТІВ ГАРДЕРОБА, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю

Не використовуйте засобами 2 в 1. Вони шкодять здоров’ю. Потрібні окремі продукти.

Наносьте тонік. Він зволожує і освіжає.

Скраб даває ефект, якщо його наносити раз на тиждень. Часте використання може пересушити особа.

Потрібно цікавитися складом косметики і консультуватися з лікарем. Якщо там є парабени і сульфати – результату здорової шкіри не буде.

Джерело.

Related Post

facebook