fbpx
Україна
Розсекречена головна мета путіна: Донбас тут ні до чого

Розсекречена головна мета путіна: Донбас тут ні до чого.

Росія розпочала повномасштабну війну в Україні не заради Донбасу. Головна ціль окупантів – захоплення Одеси і встановлення повного контролю над Чорним морем.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. За його словами, це б могло повернути Кремль до початку 20 століття, коли сили СРСР були домінуючими в цьому регіоні.

“Станом на зараз у них план мінімум – це просто анексія Херсонської області, план максимум – це якщо вдасться, то тоді розвивати наступ на Миколаїв і далі на Одесу. Тому що ключова ціль цієї війни – це, насправді, не Донбас, а, безумовно, Одеса і повний контроль над Чорним морем”, – розповів він.

Він додав, що для окупантів захоплення узбережжя є основною метою. “Це їхня доктрина столітньої давності”, – пояснює радник міністра.

Денисенко констатує, що наразі солдати Кремля не мають успіхів на цьому напрямку.

“Ситуація така, що ми перерізали систему постачання частково між частинами угрупувань російської армії на півдні України. Поки що вони на цьому напрямку особливо нічого зробити не можуть. Вони окопуються і вони готуються до анексії цієї території”, – зазначає він.

Фото з вільних джерел