fbpx
Світ
Позиція Росії щодо можливого вступу України до ЄС змінилася: Москва тепер і проти цього – деталі

Заступник постпреда РФ при ООН Дмитро Полянський в сьогоднішньому інтерв’ю британському онлайн-виданню UnHerd News заявив, що позиція Росії щодо можливого вступу України до ЄС змінилася і стала схожою на позицію щодо вступу України до НАТО. Про це пише російське провладне видання “РИА Новости.”

 – Позиція Росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТО, – заявив заступник постпреда при ООН Полянський.

Полянський також зазначив, що не бачить на даному етапі дипломатичних варіантів вирішення ситуації навколо війни в Україні.

– На даному етапі я, відверто кажучи, не бачу жодних можливостей для дипломатичного врегулювання з огляду на позицію України та спроби розпалити цей конфлікт з боку західних країн. Я повинен визнати, що зараз немає можливостей для дипломатії, – сказав він.

На питання про те, в якому випадку Росія може застосувати ядерну зброю, Полянський відповів: “Якщо ви загрожує ядерній державі, ви повинні враховувати всі варіанти”.

Він також заявив, що як тільки Фінляндія та Швеція стануть членами НАТО і підрозділи альянсу будуть там, ці території стануть можливою ціллю для військових РФ.

Раніше Росія категорично заперечувала проти вступу України до НАТО, бо це, мовляв, несе якусь небезпеку для Росії. Щодо ЄС такої риторики не звучало.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.