fbpx
Світ
Сам – у бункері, Аліну Кабаєву та їхніх дітей переховує у Швейцарії. Від Путіна 38-річна олімпійська гімнастка Кабаєва має чотирьох дітей, всі зараз ще малі. Як відомо, “офіційних” нащадків у путіна лише двоє

Поки диктатор Путін розв’язав війну з Україною і сховався у бункері десь у Сибіру, його неофіційна любов Аліна Кабаєва із чотирма маленькими дітьми переховується у Швейцарії.

Про те, що обраниця Путіна разом із чотирма дітьми переховується у Швейцарії, повідомляють джерела видання “Page Six”.

«Поки Путін здійснює напад на Україну, нападаючи на невинних громадян і викликаючи кризу біженців, його сім’я ховається в дуже приватному та дуже захищеному шале десь у Швейцарії – принаймні наразі», – йдеться у повідомленні інсайдера.

Від Путіна 38-річна олімпійська гімнастка Кабаєва має чотирьох дітей. Джерела кажуть, що у них є 7-річні дочки-близнюки, які народилися поблизу Лугано, Швейцарія, у лютому 2015 року. Вважається, що у них також є ще двоє синів.

«У Аліни є двоє хлопчиків і дівчинки-близнюки з Путіним, які народилися в Швейцарії, – розповіло джерело Page Six про імовірних дітей Путіна від Кабаєвої. – Усі діти мають швейцарські паспорти, і я думаю, що вона також має».

Як відомо, “офіційних” нащадків у путіна лише двоє: дорослі дочки від першого шлюбу Марія та Катерина. А ще начебто є дочка Єлизавета “Луїза” Кривоногих, яку народила подружка путіна з 1990-х.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.