fbpx
Світ
“Саме до “приживальців” належить Галкін”: Стало відомо, що планують зробити в росії з шикарним замком Пугачової. Не  обійдеться без так званої “ДНР” і “ЛНР”

“Саме до “приживальців” належить Галкін”: Стало відомо, що планують зробити в росії з шикарним замком Пугачової. Не  обійдеться без так званої “ДНР” і “ЛНР”

Знаменитий російський пародист та шоумен Максим Галкін разом із дружиною, легендарною естрадною співачкою Аллою Пугачовою можуть залишитися без свого розкішного замку у селі Грязь.

Після того, як гуморист відкрито висловив свою антивоєнну позицію та поїхав із сім’єю до Ізраїлю, несподівано з’явилися громадські активісти, які впевнені, що маєток був збудований із порушеннями закону. Якщо під час перевірок це підтвердиться, то будинок планують конфіскувати та віддати переселенцям з так званих “ДНР” та “ЛНР”.

З такою пропозицією на радіо “Говорит Москва” виступив перший заступник голови комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Андрій Луговий. Він назвав артиста зрадником, а всю його родину – “людьми, які не люблять Росію”.

Тим часом активісти, за словами Лугового, це люди “стурбовані справедливістю” і зараз вони, вочевидь, хочуть поритися в брудній білизні зірок, щоб якось насолити їм за їхню позицію.

Представники некомерційної організації “Охорона вод та лісів” нібито знайшли порушення під час будівництва замку та написали скаргу до прокуратури з вимогою перевірити дотримання будівельного, пожежного та санітарного законодавства під час зведення будинку.

“З морально-етичного погляду те, що це зрадник, у мене не викликає жодних сумнівів. Це люди, які не люблять Росію, і не розуміють, що взагалі відбувається. Це такі приживальці, до яких Галкін і належить, – живуть там, де пахне грошима. Люди, стурбовані справедливістю, намагаються розібратися: як вони взагалі до цього жили – великі наші артисти, актори, співаки…

Можуть з’являтися якісь цікаві деталі, пов’язані з їхнім життям, з їхнім багатством… Якщо якісь порушення вбачаються, прокуратура повинна перевірити. Якщо вони таким чином поводяться, то зараз заплющувати очі не треба. Якщо такі порушення є, треба позбавити Галкіна всього того, що він має. З морально-етичного погляду я б підтримав ідею переселити туди біженців з Донбасу. Нехай Галкін радіє там, поза РФ”, – прокоментував депутат.

Звернення організації взяла на розгляд прокуратура Одинцовського району Московської області.

Фото взяте з вільних джерел

You cannot copy content of this page