fbpx
Україна
“Саме тоді “головний” наважиться на крайні дії”: астрологиня Наталія Нестеренко поділилася новими прогнозами щодо війни України та росії! “Буде небезпечно, але щось схоже ми вже пережили в лютому та березні!”

“Саме тоді “головний” наважиться на крайні дії”: астрологиня Наталія Нестеренко поділилася новими прогнозами щодо війни України та росії! “Буде небезпечно, але щось схоже ми вже пережили в лютому та березні!”

Переломним у війні України та Росії стане період, який почнеться з другої половини жовтня та затягнеться до середини листопада 2022 року. Буде дуже “гаряче”. Саме в цей час буде найнебезпечніше!

Таку заяву зробила астрологиня Наталія Нестеренко. За її баченням, події можуть бути дуже схожими до тих, які ми пережили в лютому та на початку березня.

“Режим “головного” на росії, продовжуючи зазнавати поразки за поразкою, буде готовий вжити максимально радикальних дій і піти на вчинки та крайні дії, в надії завершити те, що було розпочато в лютому, хоч якось на свою користь. У відповідь на ці спроби росія зіткнеться з такою віддачею, що спричинить наслідки, від яких вони будуть “відчухуватися” довго і нудно”, – наголосила астрологиня Наталія.

Жінка додала, що в цей відбудуться те, що розвалить режим “головного” та наблизить завершення війни. До грудня, особливо в другій половині жовтня – першій половині листопада, буде ймовірність застосування росією “червоної кнопки”, але такий сценарій все ж є малоймовірним.

Астрологиня вирішила і заспокоїти українців, і наголосила, що до грудня Україна отримає потужну підтримку від США та НАТО, вони матимуть колосальний вплив на РФ, яка являється небезпекою для всього світу.

“Якась фінальна точка у війні буде поставлена ​​до січня-лютого 2023-го (швидше, лютий). Випереджаючи цей фінал, до грудня-січня (скоріше, грудень-2022), відбудуться події, які стануть підсумковими для того сюжету, який почав розгортатися з лютого, який був пов’язаний із загрозою існуванню України, її територіям, людям тощо. Найімовірніше, до цього часу вирішаться питання повернення територій (принаймні окупованих із лютого 2022-го)”, – додала Нестеренко.

Молимось за якнайшвидшу перемогу України у цій війні!

І не забуваймо, кожен українець повинен стояти на своєму фронті!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page