fbpx
Світ
Секретар РНБО Олексій Данилов зробив заяву про результати російського вторгнення в Україну. Ось до чого, на його думку, це призведе, і які наслідки матимуть дії Кремля для самої РФ

Секретар РНБО Олексій Данилов зробив заяву про результати російського вторгнення в Україну. Він розповів, до чого це, на його думку, це призведе, і які наслідки матимуть дії Кремля для самої РФ

Зокрема, Данилов вважає, що результатом повномасштабного вторгнення РФ в Ккраїну буде деколонізація Росії. РФ втратить колонії, які захопила, говорить Данилов.

Таку думку він висловив в ефірі телемарафону 27 липня.

Секретар РНБО Олексій Данилов прокоментував приховану мобілізацію у РФ. За інформацією української розвідки, у РФ зараз розгортається кампанія під гаслом “від кожного суб’єкта федерації з батальйону”.

Я хочу звернути увагу, що ніякого добровольчого батальйону “Москва” чи “Петербург” не існує і навряд чи існуватиме. І навіть якщо вони будуть на папері, там будуть якути, чуваші, там будуть ті люди, яких вони колонізували свого часу. І питання деколонізації РФ буде актуальним. І ми будемо за цим спостерігати. Тому що результатом цієї війни буде деколонізація Росії. Вона позбудеться тих колоній, які захопила свого часу собі, колонізувала цілі народи, позбавила їх мови, історії. І займається цими роками. Внаслідок цієї зухвалої війни, яку вона розв’язала на нашій території, вона буде всього цього позбавлена, – сказав Данилов.

Він підкреслив, що наразі у світі проводяться конференції корінних народів, які населяють Росію. Секретар РНБО повідомив, що такі конференції за останні місяці відбулися у Вашингтоні, Варшаві та Празі.

– Там збираються вільні люди, і вони вже малюють карту, яким способом відстоюватимуть свою незалежність, повертатимуть території, які колонізувала РФ, – підсумував свій коментар Олексій Данилов.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.