fbpx
Суспільство
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 

Україна повинна брати приклад з Ізраїлю – країни, у якої є свій стрижень, хребет і кулаки і яка навчилася захищатися.

Про це заявив колишній політв’язень, режисер і громадський діяч Олег Сенцов, розповідаючи своє бачення майбутнього Української держави. Раніше члени президентської команди також висловили готовність переймати цінний ізраїльський досвід у вирішенні заморожених конфліктів.

«Ми повинні навчитися робити своє, не звертаючи уваги ні на кого. Як це робить Ізраїль – країна, оточена вороже налаштованими державами. Там (в Ізраїлі) сім мільйонів людей, які живуть в колишньої пустелі. Де вони побудували успішну державу, успішну армію, успішну розвідку, контррозвідку, систему безпеки. І вони справляються», – пояснив Сенцов в інтерв’ю zn.ua, передають Факти.

На думку Сенцова, Україна, маючи перед очима приклад Ізраїлю, також повинна ставати сильною економічно і політично.

«Всі рецепти, як цього досягти, давно придумані… Проведення корінних реформ в нашій країні, незалежна судова система та економічний розвиток… Сильна армія, сильні правоохоронні органи, які будуть займатися не кришуванням  лівого бізнесу, а своїми прямими обов’язками. Точка, крапка. Без цього не буде нічого. Як немає зараз», – підсумував режисер.

Читайте також: ЛЮБУ ДІАГНОЗ НАВІТЬ НЕ ЗДИВУВАВ. МОЖЛИВО… ВОНА НАВІТЬ ЧЕКАЛА ЙОГО. ВСЕ, ЩО З НЕЮ ОСТАННІМ ЧАСОМ ВІДБУВАЛОСЯ, ТОЙ ВИХОР, ЩО НІС ЇЇ… ЩОСЬ МАЛО СТАТИ «СТОП-КРАНОМ». В ЇЇ ХАОС І НАМАГАЛИСЯ ПРОНИКНУТИ СПОКІЙНІ СТОСУНКИ, НАДІЙНІ. АЛЕ ВОНА ЇХ САМА ВІДКИНУЛА ЯК НУДНІ. І ПОНЕСЛАСЯ ДАЛІ. І ОСЬ – ПYXЛИНA.