fbpx
Україна
Сергій Притула погодився коментувати Євробачення-2022 за мільйон гривень: “Купимо ще чверть безпілотника”

Сергій Притула погодився коментувати Євробачення-2022 за мільйон гривень: “Купимо ще чверть безпілотника”

Телеведучий Сергій Притула погодився стати неофіційним коментатором пісенного конкурсу “Євробачення-2022” лише за однієї умови. Пише segodnya

Телеведучий Сергій Притула був незмінним ведучим Нацвідбору Євробачення протягом 4 років, однак на цей раз відмовився брати участь у події.

Прихильники шоу в Україні неодноразово просили Притулу робити огляд на конкурс і їм це таки вдалося. Телеведучий погодився стати неофіційним коментатором шоу у своєму Twitter, якщо користувачі назбирають під час стріму один мільйон гривень для допомоги ЗСУ.

Я не збирався відволікатися від справ допомоги ЗСУ. Але пропозиції щедро задонатити мене зацікавили. Тому угода: я прокоментую фінал “Євробачення”, а ви насипете нам за час стріму мільйон гривень для української армії. Згода? – каже ведучий.

Однак активні користувачі можуть назбирати необхідну сумму ще до початку стріму. В перші ж години у Twitter оголосили флешмоб, мета якого “накидати Притулі мільйон до стріму”.

Один з дописувачів Сергія поділився скріном донату на 30 000 грн та спитав, що ведучий робитиме, якщо збере всю суму до початку стріму.

“Нема біди. Купимо ще чверть безпілотника”, – передає слова ведучого “Новий канал”.

Коментуватиме фінал “Євробачення 2022” Притула в аудіокімнаті у Twitter. Початок стріму в суботу, 14 травня, о 22:00.

Бажаємо перемоги нашим хлопцям і всій Україні!

Фото – скріншот з відео