fbpx
життєві історії
Сестра розумниця, красуня, улюблениця, а я помилка молодості. Але подати води, старих батьків просять мене

Все своє дитинство відчувала себе непотрібним дитиною. Заміж мама вийшла тільки тому, що була вагітна мною. Через три роки народилася Аліса.

Вона була планованим, бажаною дитиною. До неї все сімейство ставилося з придихом. Будучи ще дитиною, Аліса проявляла наполегливий і егоїстичний характер, але це тільки розчулювало моїх батьків. Їй було дозволено все. Джерело

Хоче вона іграшку дорогу, будь ласка, вона ж молодше, говорили батьки, купуючи мені ляльку, на яку залишилися гроші. Аліса була на першому плані.

З нею робили уроки, водили в секції, милувались її блакитних очей. Мені доводилося самій пробивати дорогу в життя. Сама шукала собі заняття.

Записалася в безкоштовну секцію шахів, в школі була зразковим учнем. Вступила до університету, постійно підробляла. Але це сприймалася, як належне. Аліса виросла справжньою красунею.

Батьки і всі родичі нею захоплювалися. Завдяки батькам вона отримала золоту медаль в школі. Вступила до університету на платне відділення.

Коли мені виповнилося 20 років, зрозуміла, що мені набридло бути другим сортом в сім’ї. Зібрала речі і переїхала в інше місто. Мене ніхто не вмовляв повернутися. Періодично дзвонила батькам.

Але вони були холодні до мене, постійно розповідали про успіхи Аліси. Вийшла заміж, народила дітей. Своїх синів люблю однаково. Ми з чоловіком фінансово спроможні люди, займаємося бізнесом. Батьки мої постаріли.

Читайте також: Час, проведений з рідними – безцінний: зворушливий різдвяний ролик, який вчить цінувати сім’ю

У тата стався інсульт, і його паралізувало. Стала допомагати батькам фінансово. Аліса проживала разом з ними. Заміж так і не вийшла. Каже, що не змогла знайти гідного її красі чоловіка.

Приїхавши в черговий раз, додому, мама стала мене дорікати в тому, що я недостатньо їм допомагаю.

А я сказала, що Аліса теж їхня дочка і вона повинна доглядати нарівні зі мною. Ми посварились.

Плакала на плечі свого чоловіка і розповідала про своє дитинство. Вони все своє життя присвятили Алісі, нехай вона їм зараз і допомагає.

Я, отже, занадто багато для них роблю. Гроші надсилаю щомісяця, вони в моєму дитинстві для мене такого не робили.

З 14 років працювала, то собак вигулювала, то квартири прибирала. Все найкраще для Аліси було, а мені обноски від маминих подруг.

Не пам’ятаю жодної нової речі, що була куплена батьками особисто для мене. Більше приїжджати до них не хочу.

Надсилати гроші буду, але бачити їх не хочу.