fbpx

Шанувальники не впізнали Галкіна, коли він звернувся до них у прямому ефірі: мішки під очима, запалі щоки, змарнілий вигляд. Фінансові труднощі, як то кажуть, на обличчі (фото)

Шанувальники не впізнали Галкіна, коли він звернувся до них у прямому ефірі: мішки під очима, запалі щоки, змарнілий вигляд. Фінансові труднощі, як то кажуть, на обличчі.

Для Максима Галкіна та Алли Пугачової настали складні часи. ЗМІ рясніють заголовками, що, мовляв, гумористу відмовили у рекламних контрактах, концерти Галкіна скасовують, а колишні шанувальники вимагають повернути гроші за квитки. За словами українського артиста Андрія Данилка, у подружжя виникли фінансові труднощі через відсутність роботи.

Деякі журналісти запевняють, що Примадонна разом із сім’єю вирушила до Майамі до старшої доньки Крістіни Орбакайте, а хтось пише, що Пугачова та Галкін перебувають в Ізраїлі.

Днями Максим вийшов на зв’язок із шанувальниками, прокоментувавши новину про закриття Інстаграму. Шанувальники Галкіна помітили, що артист сильно здав у світлі останніх подій: схуд, виглядає стомленим.

А що ви думаєте з цього приводу?

You cannot copy content of this page