fbpx
Події
Шестеро дітей ледь не зaмepзли на cмepть через “poзвaги” матері

Жителі села в Чернігівській області не допустили cтpaшну тpaгeдію.

У Чернігівській області шестеро дітей з села Вересоч ледь не зaмepзли на cмepть, покинуті своєю матір’ю, яка в цей час poзвaжaлася в районному центрі.

Сусіди, стурбовані тим, що з труби будинку багатодітній жінки довго не йде дим, з’ясували, що дівчина відправилася гуляти, отримавши “дитячі” гроші, а шестеро малюків сидять в нетопленій хаті.

Рятували дітей місцеві чиновники, поліція і медики.

Наймолодшому з них – рік і три місяці, а старшому – десять, і він в покинутій хаті залишався за головного: саме Данило одягав і годував братів і сестричку.

Щоб хоч якось зігрітися в холодній хаті, діти включали старенький обігрівач, їли суп, залишений матір’ю, а розважалися переглядом телевізора.

Читайте також: ЗЕМЛЯ СПОВІЛЬНИТЬСЯ І ВПАДЕ В ЦЕНТР СОНЦЯ: ВВАЖАЮТЬ ВЧЕНІ

“Ми багато не їмо. Це коли мама – багато їмо”, – зізнався старший син.

Тим часом, за словами сусідів, жінка не з’являлася у дітей дві доби, і односельці вирішили повідомити місцеві влади. У сільраді, отримавши таке повідомлення, звернулися в поліцію.

“Я вже думала, що її десь вбuлu, щось з нею зpoбили. Адже не можна так взимку кинути діток”, – дивується Галина Лазар, в.о. старостa села Вересоч, Куликівського селищної ради.

Працівники соціальних служб, які прибули за викликом, були змушені доставити дітей до лікарні, поки поліцейські розшукували матір.

“Менші – трохи переохолоджені. Але вони були так слабо одягнені, що знайшли там сусіди, то на них і наділи. На сьогоднішній день стан дітей не викликає занепокоєння. Тільки у одного хлопчика спочатку була підвищена температура, до 38 градусів, у середнього”, – зазначила головний лікар Куликівської райлікарні Оксана Хорошок.

Дітей в лікарні помили і переодягли. Їх годують і навіть знайшли їм іграшки, а мати додому так і не повернулася.

“Її знайшли в районному центрі. За інформацією сусідів з цього села, де проживає жінка, вона неодноразово після отримання грошей на дітей йшла в такі зaгули”, – повідомив речник управління Нацполіціі області Сергій Бриль.

Односельчанка матері- “героїні” спробувала пояснити її поведінку: “Розумієте, вона так само виросла в дитбудинку. Теж така мати у них була, що кинула їх. Їх там теж багато дітей. Кинула. І вона ж так само. Просто її ніхто не вчив! Ніхто не вчив за дітьми доглядати”.

Також на захист матері встали і діти, стверджуючи, що вона ніколи не пропадала раніше більш ніж на півдня, і до ночі завжди поверталася.

“Дрова їй сільрада виділяє, привозить. Ну так у неї сьогодні-на-сьогодні по-сучасному “людина живе”, – розповіла інша селянка.

Тим часом, на 28-річну матір шістьох дітей відкрили кримінальне провадження.

“Це злісне невиконання батьківських обов’язків, передбачає реальні терміни ув’язнення – від 2-х до 5-ти років”, – підкреслили в поліції.

Варто додати, що всі діти записані на одного батька, який вже приходив до лікарні провідувати їх. Але чи готовий чоловік займатися дітьми, поки не сказав.

Джерело.

Related Post

facebook