fbpx

Що буде з курсом долара в Україні

В Україні минулого тижня курс гривні плавно зміцнився на тлі загальносвітового зниження долара. Як відзначає аналітик “Альпарі” Максим Пархоменко, офіційний курс національної валюти зміцнився на 10 копійок, при цьому готівковий курс залишився без змін, пише «Сегодня».

На таку динаміку, відзначає експерт, в тому числі вплинув період відпусток.

“Курс долара до гривні залишиться в діапазоні 25,8-25,9 гривні, а співвідношення гривні до євро буде повзти вгору в сторону 30,50- 31грівні”, – розповідає Максим Пархоменко.

Початок збору врожаю, зазначає експерт, буде і далі підтримувати курс гривні і дозволить зачепитися їй на поточному рівні 26 гривень за долар до кінця серпня.

У той же час єдина європейська валюта за минулий тиждень змогла продемонструвати істотне подорожчання до 30 гривень за євро. Дана тенденція буде тривати і на поточному тижні.

Україна чекає як мінімум трирічні падіння гривні. У резолюції бюджету до 2020 року Кабмін прогнозує середньорічний курс долара за підсумками цього року – 27,8 гривні.

У 2018-му долар можна буде купити за 27 гривень, в 2019-му – вже за 30,5 гривні. Таким чином, національна валюта впаде до позначки в 31 гривня за долар в 2020 році.

Читайте також: ПОБИТТЯ ШКОЛЯРКИ В ЧЕРНІГОВІ: СПРАВУ НАПРАВИЛИ ДО СУДУ

You cannot copy content of this page