fbpx
Україна
Що буде з навчанням в школі через продовження карантину, з’явилася термінова заява: “Не пізніше 1 липня…”

Школярам, можливо, доведеться наздоганяти пропущені дні під час карантину

Про це пише тематичне видання Педагогічна преса.

В Міносвіти, зокрема, не виключають продовження навчального року в Україні, оскільки сьогодні, 25 березня, Кабмін запровадив режим НС та продовжив карантин.

Відповідно до законодавства, тривалість навчального року може бути продовжена через епідеміологічну ситуацію в Україні та карантин.

«Частиною третьою статті 10 Закону встановлено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти завершується не пізніше 1 липня.

Якщо у згідно з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена», — сказано в повідомленні.

У статті також сказано, що освітній процес, якщо буде продовжено навчальний рік, буде включати в себе аналіз виконання програм урахуванням фактично вироблених навчальних занять (в тому числі дистанційно) і результатів навчання учнів, отриманих під час карантину.

«У багатьох закладах загальної середньої освіти весняні канікули заплановані з 23 по 29 березня 2020 року. Пропонуємо структуру навчального року, визначену установою загальної середньої освіти, залишати незмінною», — сказано в листі Міністерства освіти.

Відомство також закликає не перевантажувати учнів домашніми завданнями і дати можливість педагогічним працівникам у плановому режимі підготуватися до подальшої дистанційної роботи.

Вже 20 березня завершується третя чверть навчального року в школах країни, при цьому всі діти сидять вдома. Чиновники просять не панікувати батьків, адже оцінки за чверть не виставляють через введення семестрового навчання в школах.

Фото ілюстративне – politeka.net

You cannot copy content of this page