fbpx

Що буде з ПриватБанком при новому главі: названі два варіанти

Держбанку потрібно визначитися зі своєю ідеологією, впевнений експерт.

Для державного ПриватБанку, наглядову раду якого визначився з кандидатурою нового глави, головною цілю стало визначення ідеології функціонування. Таку думку висловив президент Центру антикризових досліджень Ярослав Жалило.

“Головне для ПриватБанку зараз – визначитися з ідеологією свого функціонування. Тобто навіщо він сьогодні працює як державний банк. Це те завдання, яке очевидно буде поставлено і перед новим главою, і перед Наглядовою радою”, – зазначив Жаліло. На його думку, ставити завдання буде держава як власник фінустанови.

На думку фахівця, варіантів такої ідеології може два – оздоровлення банку або його використання для організації державної політики.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ AТAКYЮТЬ ВIPYCИ: ЯК НЕ ЗАРАЗИТИСЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВЖЕ ЗAXВОРІЛИ

“Якщо в основі будуть стояти комерційні міркування, тоді банк може раціоналізуватися”, – зазначив Жаліло, підкресливши, що у “Привата” багато боргів, а тому це непроста, але здійсненне завдання.

У той же час, як вважає Жаліло, якщо пріоритетом стане реалізація державної політики, “Приват” може почати позиціонуватися як банк для роботи з населенням і банк для заощаджень.

“В залежності від того, який варіант виберуть, буде формуватися і політика розвитку банку. Але мені здається, влада зараз схиляється до першого варіанту. Тому я не виключаю, що буде раціоналізація витрат і структури банку з усіма наслідками”, – прогнозує Жаліло.

Джерело.

You cannot copy content of this page