fbpx
Суспільство
Топ-5 порад: що не варто робити в день народження

Прочитавши статтю, дізнаєтесь 5 основних порад. Чого не варто робити на свій день народження.

  • Не варто одружуватись

У свій день народження – такий шлюб з самого початку приречений на невдачу. Весілля не можна призначати навіть на день тижня, в який народився наречений чи наречена.

Щоб подальший рік був вдалим і позитивним, слід дотримуватися певних прикмет і ритуалів у свій день народження.

  • Святкувати заздалегідь

Отримувати вітання і подарунки напередодні дня народження – погана прикмета, що притягує неприємності. Заздалегідь відзначаються поминки, а народження святкується день у день або на декілька днів пізніше.

Читайте також: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І РОДИНУ: НЕБЕЗПЕЧНІ ВЛІТКУ XВOPOБU

  • Повертати борги

Разом з поверненням боргів, ви можете віддати свою вдачу, натомість отримаєте чужі проблеми. Ця прикмета стосується не лише грошей, а й будь-яких речей. Також не можна подавати милостиню.

  • Кількість гостей

Не можна, щоб кількість запрошених людей складала – 9, 13, 18, 21, 40, 53, 99 або 100. Те саме стосується і свічок, краще взагалі від них відмовитися в цей рік.

Також число квітів не може бути парним. На свято не варто запрошувати гостей, які вам неприємні. Адже в цей день ви найбільш вразливі, тому є ризик пристріту чи наврочення.

  • Подарунки

Поганою прикметою вважається отримати в день народження ріжучі та колючі предмети, носові хустинки, перли, дзеркала, годинники, штучні квіти. Намагайтеся позбутися таких подарунків.

Джерело.

facebook