fbpx
Здоров'я
Як захистити себе і родину: небезпечні влітку xвopoбu

Попри сонячну погоду влітку нескладно заxвopiти. При цьому певні xвopoби активніше проявляють себе саме в теплу пору року. Аби їх попередити чи вчасно відреагувати на початок недуга, варто знати про найпоширеніші проблеми зі здоров’ям.

  • Головний біль

Він виникає, коли організм втрачає забагато вологи. Наприклад, при тривалому перебуванні на сонці. Особливо це небезпечно для тих, хто має схильність до мігрені. Щоб не втрачати гарне самопочуття, варто випивати 8 та більше стаканів води на день.

  • Пітниця

Це дрібна висипка на тілі, що з’являється через надто спекотне та вологе середовище або внаслідок закупорення потових залоз. Для профілактики необхідно своєчасно приймати душ. Якщо ж неприємні симптоми вже з’явились – обробити уражену шкіру тальком.

  • Кон’юктивіт

Влітку є особливо поширеним. Бо його провокують не лише бактерії чи алергії, а також пил, пісок та спека, яка сприяє розмноженню хвороботворних мікроорганізмів.

Аби уникнути запалення очей, варто не терти повіки брудними руками, використовувати менше косметики і носити окуляри замість лінз. При появі ознак кон’юктивіту треба звернутися до офтальмолога.

Читайте також: ТИПОВІ ЗВИЧКИ, ЯКІ МОЖУТЬ СИЛЬНО НАШКОДИТИ ВАШІЙ ФІГУРІ

  • Заxвopювання горла

Влітку їх фіксують вдвічі більше, ніж в інші сезони. Причиною є часті переохолодження горла внаслідок активного споживання морозива та холодних напоїв.

Також – ураження інфекційною ангіною під час купання у водоймах. Лікувати самостійно такі недуги не рекомендують, оскільки при непрофесійному підході вірогідні ускладнення xвoppби.

  • Отит, або інфекція середнього вуха

Часто виникає під час відкриття купального сезону – коли організм довго знаходиться у прохолодній воді. Профілактикою отиту стане використання ватної палички після водних процедур.

Також слуховий канал можна просушити двома краплями розчину зі змішаних у рівних пропорціях спирту та оцету.

Джерело.

facebook