fbpx

Що робить жінку по-справжньому щасливою людиною

Хоча багато чоловіків думають, що жінки складні, і їх неможливо зрозуміти, в дійсності те, що приносить радість жінці, на відміну від сильної статі, це досить прості і банальні речі.

1. Їжа. Їжа приносить більше радості, ніж здається. Всі знають, що вірно підібрана страва, подана в потрібний час, здатна привабити будь-яку жінку, особливо, якщо цю страву приготував і подав коханий чоловік.

2. Покупки. Шопінг, по суті, є терапією для жінок. Навіть в разі, якщо жінка не є палкою прихильницею покупок, коли вона їх робить, вона розслабляється. Практично, шопінг дає їм наснагу до життя, особливо в моменти, коли вони чимось засмучені.

3. Макіяж. Макіяж і створення особливого вбрання, дозволяють тримати стрес на відстані від будь-якої жінки.

Представниці жіночої статі, настільки сильно захоплені тим, як вони виглядають, що в процесі підготовки до виходу в світ, можуть забути про всі проблеми.

Читайте також: ЯК ВІДРІЗНИТИ СПРАВЖНІЙ МЕД ВІД ПІДРОБКИ

4. Танці. Недарма кажуть, що танці були створені для жінок, а не для чоловіків. Навіть якщо це твердження далеке від істини, очевидно, що жінкам куди більше подобається танцювати, ніж чоловікам.

Якщо хочеш завоювати прихильність жінки, тобі потрібна лише відповідна музика.

5. Компліменти. Кому не подобаються компліменти? Стосуються вони зовнішності або вчинків, компліменти, які ти робиш жінці, миттєво роблять її щасливою.

6. Флірт. Звичайно, це багато в чому залежить від того з ким фліртує жінка, але вона почувається значно краще роблячи це.

7. Увага. Дівчата постійно знаходяться в пошуку уваги. Хоч, і не всі жінки люблять безперервно перебувати в центрі уваги, але всім подобається коли хтось, наприклад, помічає їх нову зачіску.

8. Нiжнi пoцiлyнки. Особливо в чоло! Цей тип поцілунку демонструє турботу і показує, що вона важлива для тебе. У той момент, коли жінку ніжно цілують в чоло, вона відчуває себе особливою і як наслідок щасливою.

9. Поїздки на автомобілі. Довгі поїздки на автомобілі, це вірне джерело щастя для жінок. Якщо хочеш змінити її настрій, запроси її на прогулянку.

10. Шоколад. Для нас, жінок, шоколад це втілення раю на землі. По правді кажучи, немає такого поганого настрою, який неможливо виправити шоколадом.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЧОМУ ЖІНКИ ЖИВУТЬ ДОВШЕ ВІД ЧОЛОВІКІВ

11. Самоствердження і незалежність. Жінки люблять отримувати подарунки, відчувати не лише моральну, але і, все ж, фінансову підтримку чоловіка. Але найбільше радості їм приносить відчуття власної здатності забезпечити себе.

Успішні жінки, які мають родини і коханих – реально щасливі жінки!

12. Діти. Попри постійну втому, турботу і хвилювання, жінка по-справжньому щаслива, коли її діти здорові, веселі і щасливі.

13. Турбота. Жінка заслуговує, щоб про неї піклувалися і турбувалися не менше, ніж вона про вас! Не варто забувати, що елементарна пропозиція заварити гарячого чаю, чи укутати кохану у теплу ковдру, миттю зробить її щасливою.

Джерело.

You cannot copy content of this page