fbpx
Суспільство
Що розглядатимуть на терміновому позачерговому засіданні Ради 4 березня: стали відомі подробиці.

28 лютого голова Верховної Ради Дмитро Разумков скликав позачергове пленарне засідання парламенту на середу, 4 березня, на 16:00.

На порядку денному позачергового пленарного засідання – шість питань.

На позачерговому засіданні Верховної Ради 4 березня народні депутати заслухають доповіді представників силових відомств.

Про це в коментарі журналістам заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який раніше повідомив, що заяви Олексія Гончарука про відставку в Раду не надходило.

За його словами, будуть “заслухані доповіді представників силових відомств” – Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, Офісу генерального прокурора.

Разумков не відповів на питання, чи можливі за результатами заслуховування цієї інформації відставки деяких керівників силових структур.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявляв, що депутати на позачерговому засіданні розглядатимуть кадрові зміни в складі уряду. Він відмовився назвати прізвища тих, кого планують звільнити або призначити в уряд.

Читайте також: ПІСНІ КАРТОПЛЯНІ ВАРЕНИЧКИ В АРОМАТНОМУ БУЛЬЙОНІ – ФІРМОВА СТРАВА МОЄЇ БАБУСІ. ВОНИ МЕНІ Й ЗАРАЗ СМАЧНІШІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ВАРЕНИКИ, НАВІТЬ НЕ В ПІСТ. А ГОТУЮТЬСЯ МЕГА-ЛЕГКО І ШВИДЕНЬКО!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page