fbpx
Цікаве
Що таке розкіш і чому більшість людей розуміють це неправильно?!

Розкіш – це не просто їсти дорогі устриці на вечерю чи спати в розкішному ліжку. Розкіш – це комфорт. Жити так, як ти вважаєш за потрібне, а не так, як це нав’язують інші. Джерело

Жити розкішно – це ходити в комфортному одязі, пересуватися, куди забажаєш та вільно ділитися власними думками. Не боятися осуду та думки суспільства.

Розкіш – це, коли не слідуєш стереотипам, а робиш те, що подобається. Ти не шукаєш собі виправдання, адже розумієш, що нікому нічого не винен в цьому житті.

Розкіш – це коли тебе оточують люди, з якими тобі дійсно комфортно. Ти не боїшся перед ними демонструвати справжнє «Я», почуття та емоції.

Ти чекаєш зустрічі з ними, щоб нарешті почувати себе живим. Невимушена атмосфера, легке спілкування, без осуду та критики – це розкіш.

Розкішне життя – це не про те, що ви чогось варті, а про те, що ці речі та вчинки варті вас. Як новий набір посуду, свіжо застелена постіль, добрі мультфільми, пристрасні поцілунки, міцні обійми, довгі розмови та захопливі книги.

Читайте також: – Подзвонила його колишній дружині, щоб забирай назад свій скарб, а дружина у відповідь: «Та ні, голубонько, тепер сама з ним няньчись! Мені він не потрібен”

Розкішне життя – це перестати дорікати собі після кожної невдачі, а робити висновки, вставати та йти далі. Розкішне життя переповнене гірким та хорошим досвідом, який дає зрозуміти всю сутність життя.

Розкіш – це жити і знати, що ти можеш, керувати власними емоціями та бажаннями. Знати себе повністю, довіряти власній поведінці та звичкам.

Розкішне життя – це життя, де ви спокійно говоритимете «Мені це можна».

Ви не будете шукати виправдання перед іншими за свій вибір та свої вчинки, не будете намагатися підлаштуватися під інших, а на перше місце ставитимете себе та свої інтереси.

facebook