fbpx
Суспільство
Щоб зберегти молодість: 32-річна українка бігає гoлa по снігу і занурюється в Дніпро (фото)

Температура однією з найхолодніших річок в Європі регулярно падає до -9 градусів, але українку це анітрохи не бентежить.

32-річна Інна Володимирська щонеділі купається в Дніпрі після бігу по засніжених берегів річки. Робить вона це взимку і без одягу. Температура однією з найхолодніших річок в Європі регулярно падає до -9 градусів, але українку це анітрохи не бентежить.

Чеський фотограф Девід Тенсінскій зробив фотосесію з Інною, i їх розмістив. Він почув про її “божевільному” обряді від місцевих жителів, які бачили, як вона занурюється в холодну воду.

Шукачка гocтpих відчуттів стверджує, що проводить химерний ритуал протягом дев’яти років, тому що вважає, що холод допомагає залишатися молодою і здоровою.

Читайте також: ЧИ СКОРО ПРИЙДЕ ПОТЕПЛІННЯ: ПРОГНОЗ ПОГОДИ В УКРАЇНІ НА ТИЖДЕНЬ

Чоловік повністю підтримує її і часто плаває разом з нею. Інна розповіла, чим корисне купання в холодній воді і що потрібно робити, щоб уникнути переохолодження.

“Кожного тижня я бігаю по снігу, а потім поринаю в воду. Занурення в холодну воду розганяє кров, вона активно циркулює по організму, що допомагає спалювати жир і підтримувати м’язовий тонус. Ще це зменшує біль в м’язах і суглобах і омолоджує шкіру завдяки посиленого притоку кисню.

Моржі виглядають значно молодшими за свій вік через те, що проводять багато часу в холодній воді. Якщо постаратися, кожна людина може домогтися того ж результату.

Я обережна, стежу, щоб не пересидіти в холодній воді, а коли виходжу з нeї, відразу ж обтираюся рушником і гріюся в теплій машині”, – розповідає Інна Володимирська.

Фото тут.

Джерело.

Related Post

facebook