fbpx

Шістнадцятий день війни в Україні: у Генштабі надали інформацію про загальну ситуацію

Шістнадцятий день війни в Україні: у Генштабі надали інформацію про загальну ситуацію

Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил Росії на всіх напрямках. У Генштабі ЗСУ кажуть, що суттєвих змін у положенні наших військ та військ противника протягом останніх шести годин не відбулося.

На тимчасово захоплених територіях починає активно працювати агресивна російська пропаганда. Окупанти хочуть домовитись з місцевим населенням.

Ворог хоче запровадити адміністративно-поліцейський режим на Херсонщині

Ворог у Херсонській області створює систему комендатур. Цей поліцейсько-адміністративний режим – для підтримання “порядку” у тимчасово окупованих населених пунктах.

На Чернігівщині у ворога – суттєві втрати

На території Чернігівської області загарбники продовжують нести суттєві втрати. На цьому напрямку російський особовий склад деморалізований та здається у полон.

Зверніть увагу! Загарбники займаються терором місцевого населення. Солдати здіснюють грабежі, беруть в заручники та вбивають цивільне населення.

У Ростовській області пропонують доєднатись до армії в’язням

У Ростовській області, у виправних колоніях триває робота серед ув’язнених. Їм пропонують приєднатись до окупаційних військ в обмін на амністію. Готові брати навіть тих, хто без досвіду військової служби…

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page