fbpx

Шлюб з різницею у віці: причини нерівного союзу

Любов буває різною. Пропонуємо вам дізнатися, що в союзі нерівних за віком людей приваблює їх одне в одному.

Отже, щоб розібратися в психології різновікової шлюбу необхідно враховувати стать чоловіка, який старший за свою другу половину. Розглянемо обидва варіанти таких союзів.

Коли чоловік старше

Такі чоловіки можуть бути ловеласами, старими холостяками, жертвами кризи середнього віку, однак, якщо вони по-справжньому полюбили, то будуть дуже красиво залицятися за юною дружиною.

Зі старшим чоловіком можна обговорити інтелектуальні теми, його не цікавить тільки ceкcyaльнa сторона відносин, він не шкодує грошей на свою дружину, з задоволенням робить їй статусні подарунки і відвідує з нею культурні заходи.

Однак в подібному шлюбі крім плюсів є і мінуси. Молода дружина навряд чи зможе вплинути на характер і  швидше за все, в даному союзі буде грати роль веденого.

Також вона повинна бути готовою бути йому доглядальницею, так як вік, на жаль, погіршує здоров’я і немолодий чоловік не буде здатний на всі безумства так, як юний.

Однак, якщо в родині будуть діти, зрілий чоловік стане для них чудовим батьком, а свою жінку полюбить за це ще більше.

Читайте також: ЧОМУ ЧОЛОВІКИ БОЯТЬСЯ СЕРЙОЗНИХ ВІДНОСИН: 5 ПРИЧИН

Коли старше дружина

Відносини між дорослою жінкою і чоловіком, який значно її молодше, викликають у суспільстві набагато більше пересудів, ніж в попередній ситуації. Жінку можуть звинувачувати в легковажності, а молодого чоловіка – в корисливих цілях.

Найчастіше такі жінки або бeздiтнi, або їхні діти вже дорослі і живуть окремо. У союзі з молодим чоловіком зріла жінка реалізує свій материнський інстинкт, та й в суспільстві з’являтися в компанії з красивою молодою чоловіком статусно і приємно.

Молода хлопець, що вибирає зрілу жінку, найчастіше бачить в ній мати і чуйну наставницю, з якою можна поговорити на будь-які культурні або філософські теми.

До того ж при різниці в 10-20 років, жінка прекрасно виглядає, стежить за своїм стилем і може заткнути за пояс багатьох одноліток свого молодого чоловіка, так як подібні відносини в її житті дозволяють їй пережити другу молодість.

Джерело.

You cannot copy content of this page