fbpx
Суспільство
Штраф за неправильну парковку перевищить тисячу гривень

Мер столиці попередив водіїв про серйозні штрафи. У Києві за парковку автомобілів у недозволеному місці, відповідно до нового закону, будуть накладати штраф в більш ніж тисячу гривень.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, коментуючи швидке набуття чинності закону про парковках.

За його словами, багато паркінги в столиці залишаються напівпорожніми, в той час як на вулицях спостерігається повсюдна хаотична парковка, яка привела до критичної ситуації на дорогах.

“Для безвідповідальних водіїв можу сказати: залишити своє авто в недозволеному місці буде коштувати більше тисячі гривень.

Я нагадаю, в Києві встановлено багато камер відеоспостереження. Більше 6 тисяч. До кінця року їх буде більше 10 тисяч. І вони фіксують всі порушення”, – повідав Кличко.

Окремо він повідомив, що новий закон “дасть можливість наповнювати місцеві бюджети, а головне – поліпшити ситуацію на дорогах”.

Читайте також: КУРС ДОЛАРА В УКРАЇНІ: ЧИ НЕ ЗАКІНЧИВСЯ ДОВГИЙ ПЕРІОД ЗМІЦНЕННЯ ГРИВНІ

Крім того, столичний градоначальник зазначив, що зараз в Києві розробляють нову систему паркування і в тому числі в центрі міста, а також планується ввести спеціальні пільги для автомобілістів, які будуть користуватися громадським транспортом, залишаючи свій автомобіль на перехоплюючих парковках.

“Ми робимо перехоплюючі парковки біля станцій метро. Сьогодні розробляємо систему заохочення для водіїв.

Людина, яка залишить свій автомобіль на такий автостоянці, буде або пільги на проїзд в міському транспорті, або взагалі користуватися ним безкоштовно”, – резюмував він.

Джерело.

facebook