fbpx

Схудла британка стала витонченою красунею (фото)

До жовтня 2015 роки жінка важила 108 кілограмів, змінила 36-й розмір одягу на 50-й. 39-річна Шерон Дуглас з англійського міста Гейтсхед похвалилася в мережі неймовірним схудненням. В цілому жінці вдалося скинути 64 кілограми.

Шерон розповіла, що одного разу глянувши на своє різдвяне фото, вона пережила справжній шок. З того моменту, жінка викинула всі шкідливі продукти з холодильника і позбулася вина.

Крім того, в 2011 році у неї діагностували пoлiкicтоз яєчнuкiв, що означало гopмoнaльнy терапію і додатковий набір ваги. До жовтня 2015 роки жінка важила 108 кілограмів, змінила 36-й розмір одягу на 50-й. Через кілька місяців їй вдалося схуднути і тепер вона є щасливою власницею 38-го розміру.

Звернувшись до фахівців, Шерон отримала свій власний план харчування. Вона каже, що їй було незвично їсти маленькі здорові порції, після її улюблених страв з фаст-фуду.

Читайте також: УКРАЇНКА ВРАЗИЛА ІТАЛІЙЦІВ ВИКОНАННЯМ ОПЕРНОЇ ПАРТІЇ НА ВУЛИЦІ РИМА (ВІДЕО)

“Мені сподобалася реакція оточуючих на втрату ваги. Я все ще дотримуюся плану харчування і стежу за тим, що я їм. Якщо мені хочеться випити, я вживаю невелику порцію джин-тоніка”, – говорить вона.

“Я думаю, що у всіх її знайомих відвисла щелепа”, – пишуть користувачі мережі під знімками британки.

Джерело.

You cannot copy content of this page