fbpx

Сім типів чоловіків, які ніколи не одружуються

Кажуть, що одружити на собі можна будь-якого чоловіка, треба тільки знайти до нього підхід. Втім, є ті, на яких не діють ніякі маніпуляції – вони ні за що не підуть в ЗАГС.

Тип 1. Не готовий до серйозних стосунків

Ця фраза для нього – паличка-виручалочка, він говорить її всякий раз, коли ви починаєте розмову про те, щоб одружитися або хоча б з’їхатися.

Причому стаж вашого роману не має ніякого значення. Не обманюйте себе: ні через рік, ні через десять років він не зміниться. І на порозі старості він скаже вам з апломбом: “Я не готовий до серйозних стосунків!”.

Тип 2. У вічному пошуку

Ви симпатичні і розумні, і на якийсь час йому навіть здалося, що ви – ідеальна жінка. Але потім виявилося, що з вами щось не так. Наприклад, ви не голите ноги. Або смієтеся, похрюкуючи. Або не вмієте приготувати качку по-пекінськи.

Словом, у вас є вада. І ваш чоловік тут же починає оглядатися по сторонах у пошуках іншого, по-справжньому ідеальної жінки. Маленька ремарка: як правило, типи, які бажають мати в дружинах ідеальну жінку, самі ой як далекі від образу ідеального чоловіка.

Тип 3. Закоренілий холостяк

Йому вже майже 50, але він жодного разу не був одружений і, схоже, вважає, що ще не дозрів для шлюбу. Він боїться, що дружина вторгнеться в його затишну холостяцьке життя і щось в ній почне міняти, хоча б фіранки на вікнах.

Тип 4. Жертва нещасливого кохання

Він до цих пір пам’ятає свою колишню, любить її і старанно вам перераховує ті образи, які вона йому завдала. Будь-яка дрібниця може викликати у нього спогад про любов, що пішла і надовго вивести його з рівноваги.

Не спокушайтеся: у вас він бачить тільки жилетку, в яку можна поплакатися. Ви як особистість, та й як жінка, мало його хвилюєтеся.

Тип 5. Кар’єрист

Він “за” одруження, але тільки після того, як стане начальником (отримає диплом, займе топ-позицію). Якщо ця умова буде виконана, він відразу ж висуне ще одне.

Його типова фраза: “Дитинко, треба трохи почекати. Оскільки меж досконалості, а особливо самовдосконалення, немає, ви ризикуєте прочекати пропозиції руки і серця до пенсії.

Читайте також: ЯКІ ФРУКТИ ТА ОВОЧІ ДОПОМОЖУТЬ ШВИДКО СХУДНУТИ

Тип 6. Мамин синок

Його улюблена матуся краще знає, що для нього добре, а що – погано. Вона охоче мириться з швидкоплинними подружками сина, але відразу ж приймає бойову стійку, як тільки син знайомить його з пристойною дамою.

І, схоже, його такий стан справ влаштовує, адже завжди можна сказати жінці: “Я б охоче одружився, але мама …”.

Тип 7. Фанат

Це – людина, для якого існує тільки його пристрасть, якою б вона не була: наука, скелелазіння, написання музики. Все інше його просто не хвилює.

В принципі, він би не проти отримати вдома безкоштовну кухарку і пралю, яка б забезпечила йому побутовий комфорт, але сам навряд чи наважиться на пропозицію, адже для цього доведеться відволіктися від колекції метеликів.

Джерело.

You cannot copy content of this page