fbpx

Які фрукти та овочі допоможуть швидко схуднути

За місяць можна схуднути на 10-12 кілограм.

Фрукти і овочі – невід’ємна складова здорового раціону, основа багатьох дієвих дієт. Однак далеко не кожен дар природи здатний забезпечити ефективне схуднення.

Так, в більшості видів свіжих овочів і фруктів міститься чимало вітамінів та інших цінних речовин, клітковини, проте калорійність плодів варіюється, повідомляє «Сегодня».

До найбільш калорійним дарів природи відносять: банани, виноград, картопля, а також сухофрукти. Але це не означає, що від цих продуктів доведеться повністю відмовитися в ім’я красивої фігури. Є ті ж банани можна, але в міру.

А ось до самим низькокалорійним продуктам відносяться: слива, огірки, томати, гарбуз і шпинат.

Тривалі фруктові або овочеві дієти повинні мати збалансований склад. Тільки в цьому випадку можна не нашкодити здоров’ю.

Оскільки в груші, персики або огірках не міститься тваринний білок, сувора система схуднення на цих продуктах не повинна тривати більше одного тижня.

Результати схуднення на фруктово-овочевих методиках залежать від тривалості курсу, калорійності продуктів, що використовуються і інших чинників.

За місяць можна схуднути на 10-12 кілограм. Якщо методика зниження ваги розрахована на більший термін, то в раціон крім яблук і капусти потрібно буде включити джерела білка.

Читайте також: 5 ПРОСТИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СТАТИ ЕНЕРГІЙНОЮ ЛЮДИНОЮ

You cannot copy content of this page