fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Україна
Синоптики розповіли, якою буде погода на початку тижня

У найближчу добу, 21 серпня, на більшій частині України погоду визначатиме жаркий і сухе повітря, лише на заході – волога прохолодна погода, пише 24 канал.

У більшості західних областей очікуються сильні дощі, грози, місцями шквали 17-22 м / с, температура повітря вночі 9-14 °, вдень 15-20 °.

На решті території збережеться переважно суха і спекотна погода, температура повітря вночі 17-24 °, вдень 29-34 °, в Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій областях та на Закарпатті 21-26 °. Вітер південно-східний, 7-12 м / с.

У Києві – без опадів, температура повітря вночі близько 20 °, вдень 31-33 °.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 21 серпня найвища температура повітря вдень була зафіксована на позначці 36,2 градусів спеки в 1946 році, а найнижча вночі на позначці 7,3 градуса вище нуля в 1908 році.

У вівторок, 22 серпня, в Україні очікуються короткочасні дощі, грози, місцями шквали 15-20 м / с, лише вночі в західних і східних областях без опадів.

Вітер переважно північно-західний, 22 серпня в східній частині південно-східний, 7-12 м / с. Температура повітря вночі в західних областях 10-15 °, на решті території 15-20 °; вдень 19-25 °, в східних, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській областях 26-31 °.

У Києві – короткочасні дощі, грози, температура повітря вночі 18-20 °, вдень 20-22 °.

20 серпня по станом на 9:00 температура води в Чорному і Азовському морях була 22-26 °, в Дніпрі біля Києва 24 °.

Читайте також: ЩО СТАНЕТЬСЯ З OPГAНIЗМOМ, ЯКЩО ПЕРЕСТАТИ ПИТИ AЛКOГOЛЬ

Related Post

facebook