fbpx

Скандал в гіпермаркеті: охоронці нібито незаконно обшукали 15-річних дівчаток

Охоронці стверджують, що відпустили дівчат, коли факт крадіжки не підтвердився.

У столичному гіпермаркеті стався скандал. Батьки 15-річних дівчат звернулися в поліцію із заявою про те, що працівники магазину незаконно утримували і обшукали їх дітей.

Як повідомили в прес-службі ГУ НП в Києві, чоловіки пояснили, що під час виконання своїх обов’язків вони запідозрили двох відвідувачок в крадіжці товару з магазину і запросили їх до службового приміщення.

Там запропонували дівчатам викласти речі з кишень і сумок, і ті погодилися. Охоронці стверджують, що відпустили дівчат, коли факт крадіжки не підтвердився.

Читайте також: У КИЄВІ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ ПРОСЯТЬ СУСІДІВ “ВМUPAТU ТИХІШЕ”

Крім того, чоловіки підкреслюють: вони не знали, що відвідувачки неповнолітні і ніяких протиправних дій щодо них не скоювали.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 146 (“Незаконне позбавлення волі або викрадення людини”) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці також вилучили записи з камер відеоспостереження в магазині і в службовому приміщенні. Встановлюються всі обставини інциденту, додаткові свідки і очевидці події.

Джерело.

You cannot copy content of this page