fbpx

Скільки коштує “залатати” прогалини в знаннях школяра до тестів: курси чи репетитор

Репетитори кажуть, що від учнів доводиться відмовлятися. Дляь 11-класників почався найвідповідальніший період у шкільному житті – підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), від результатів якого залежатиме вступ до вузу.

А щоб чадо отримало заповітні прохідні бали, батьки не скупляться на курси і репетиторів. За словами викладача англійської мови Вікторії Зіміної, попит на послуги репетиторів не спадає.

“Якщо у вчителя іноземних мов великий досвід роботи і є міжнародні сертифікати, що підтверджують його кваліфікацію, годинне заняття може коштувати і 300 гривень.

А займатися потрібно хоча б двічі на тиждень”, – пояснила нам викладач, додаючи, що, незважаючи на ціни, які бажають так багато, що “від учнів доводиться відмовлятися”.

“Я вже набрала учнів, більше взяти не зможу”, – зізналася нам викладачка фізики і хімії, до якої ми звернулися по оголошенню в мережі.

Проте, оголошень про послуги репетитора у всесвітній павутині досить, а вартість занять варіюється в залежності від дисципліни і досвіду вчителя. Близько 200 грн на годину доведеться викласти, щоб підтягти школяра з математики.

Дешевше обійдуться допзаняття з географії та біології – в середньому ціна становить 100-150 грн. Втім, позайматися зі школярами можуть і старшокурсники одеських вузів – на їхні послуги доведеться витратити не більше 100 грн за одне заняття.

КУРСИ. Традиційно готують старшокласників до ЗНО та на курсах при вищих навчальних закладах. Наприклад, в ОНАЗ ім. Попова набирають групи для підготовки до тестів з математики, фізики, англійської та української мов.

Читайте також: ЧИМ ЗАГРОЖУЄ НЕЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ: ПОЯСНИЛА ГРИНЕВИЧ

Вартість всього курсу по одному з предметів – 950 грн: заняття тривають по дві години, їх можна відвідувати вечорами в будні або днем ​​в суботу.

“Заняття побудували за програмою ЗНО-2018, також вони включають практичну частину і щомісячні контрольні роботи”, – розповідають у вузі, додаючи, що курси стартують в кінці жовтня і в грудні і триватимуть до квітня. А ось в одному з приватних освітніх центрів місяць таких уроків обійдеться в 800 грн.

“Заняття проходять в групах до чотирьох осіб”, – пояснюють в центрі.

На початку кожного заняття учні проходять 30-хвилинне тестування, щоб перевірити пройдений матеріал. У школах же, поряд зі звичайними контрольними, проводять і тестові роботи, щоб майбутні абітурієнти звикали до такої форми перевірки знань.

“Два рази в рік учні з шостого по одинадцятий клас здають директорські тести”, – розповів нам директор школи в Приморському районі Сергій Івановю

Ддодаючи, що, хоча додаткових факультативів для підготовки в школі немає, весь навчальний процес намагаються вибудовувати відповідно до вимог системи незалежного оцінювання.

Допоможуть в підготовці до ЗНО та сертифіковані посібники та збірники. Повноцінний підручник з правилами, тестовими завданнями і відповідями на них коштує 110 грн, окремий збірник тестів – від 30 грн.

А ось 40 грн просять за “тренажер” для написання творчого завдання на іспиті з української мови: там зібрали матеріали, які пояснять, як писати твір.

Джерело.

You cannot copy content of this page