fbpx
Економіка
Скільки коштує зібрати дитину в школу 2017: ціни на форму і приладдя

Вже зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік. Це прекрасна подія для батьків, дітей і звичайно, вчителів. Але, є й деякі мінуси.

Зібрати дитину в школу завжди було не просто, мало того, що це досить тривалий і складний процес, він може ще і залишити більшу дірку у вашому сімейному бюджеті.

І, що б підготувати вас до можливих неприємних наслідків, ми вирішили написати, скільки коштує зібрати дитину в школу в 2017 році.

Подивившись на різноманітні майданчики для продажу шкільного приладдя, ми з’ясували, що найдешевший необхідний набір для дівчинки обійдеться вам в 2539, а для хлопчика це все обійдеться трохи дешевше – 2403.

Але, якщо вам потрібно більш якісні речі, то варто бути готовими до того, що ціна злетить більше, ніж у два рази. Точно такий же набір для дівчаток більш високої якості обійдеться вам в 5520, а для хлопчиків 5347.

Якщо порівняти ціни на шкільне приладдя з минулим роком, то відразу стане помітно, що найбільше подорожчали шкільні портфелі та взуття.

Так, наприклад, середня ціна на спортивне взуття піднялася на 30 грн: з 383 до 413. А ціни на шкільні рюкзаки, в середньому, піднялися на 40 грн, і тепер портфель можна купити приблизно за 306 грн.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ В 2017-М ЧЕКАЮТЬ ЩЕ ОДНІ «ДОВГІ» ВИХІДНІ: СКІЛЬКИ ВІДПОЧИВАТИМЕМО

Але є і приємне, наприклад ціни на набори олівців трохи впали, з 61 грн до 55. А шкільні брюки для дівчаток вже кошують не 269 грн, а 261. А якщо ж порівняти загальну ціну на шкільні комплекти з минулим роком, то вона піднялася на 7 відсотків.

Дуже багато батьків намагаються заощадити, коли збирають дітей до школи. У цьому вам може допомогти величезна кількість інтернет магазинів, де будуть і акції, і знижки.

До речі, в Києві вже відкривається величезна кількість шкільних ярмарків, де відносно недорого можна буде зібрати дитину в школу.

Джерело.

You cannot copy content of this page