fbpx
Суспільство
 Скільки коштуватиме “Пакет малюка” в 2020 році і порядок його отримання

Мінсоцполітики планує встановити вартість одноразової натуральної допомоги “пакет малюка” на рівні не більше 5 тис. гривень.

Про це свідчить проект порядку, оприлюднений на сайті відомства, передає видання Курс України.

Проектом постанови КМУ планують затвердити:

порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральноїюдопомогою “пакет малюка” за рахунок коштів державного бюджету;

порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення дитини при народженні одноразової натуральної допомогою “пакет малюка”.

При цьому в 2020 році нові “пакети малюка” будуть закуповувати тільки після повної видачі “пакунків малюка”, придбаних в 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Читайте також: РОЗА ОДНА ТАКЕ ІМ’Я МАЛА НА КІЛЬКА СІЛ, ОДНА МАЛА ТАКІ ОЧІ І ТАКУ ВРОДУ. НЕМОЖЛИВО БУЛО ВІДВЕСТИ ОЧІ ВІД ЇЇ ЛИЧКА. АЛЕ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ НЕ ВМІЛА: НІ ВІД ЖІНОЧИХ ЗАЗДРОЩІВ, НІ ВІД ЧОЛОВІЧОЇ НАДТО ПАЛКОЇ УВАГИ. ТІЛЬКИ КАЛІКА СТЕПАН  ЗРОБИВ ЇЇ ЩАСЛИВОЮ.

За документом, Міністерство охорони здоров’я повинно забезпечити:

проведення в жіночих консультаціях, пологових будинках та відділеннях, перинатальних центрах, неонатальних центрах інформаційно-роз’яснювальної роботи з комплектування одноразової натуральної допомоги “пакет малюка”;

організацію видачі одноразової натуральної допомоги “пакет малюка” в пологових будинках та відділеннях;
інформування про необхідність забезпечення пологових будинків та відділень одноразовою натуральною допомогою “пакет малюка”.

facebook