fbpx
Світ
Собчак подякувала Кіркорову за його позицію, після того, як він заступився за Галкіна, на якого зараз ллється багато бруду

Собчак подякувала Кіркорову за його позицію, після того, як він заступився за Галкіна, на якого зараз ллється багато бруду.

Ксенія Собчак прокоментувала відеозвернення Філіпа Кіркорова, яке він записав пропагандистці Маргариті Симоньян

Симоньян назвала Галкіна “не дуже гарно”, який одружився з “літньою жінкою”. Філіп Кіркоров, який досі нічого не сказав про війну в Україні, заступився за колись близьких друзів і пригрозив жінці, натякнувши, що вона через свої заяви може нарватися на копання у власному “брудному одязі”.

Ксенія Собчак у себе в Instagram похвалила Кіркорова за таке звернення.

Ми не обговорювали з тобою політику останнім часом, бо зараз політика веде до роздору. А сьогодні я побачила твоє відео. І дуже зраділа. Дякую тобі за нього, за цю твердість. За прямоту, за щирість, за те, що назвав речі своїми іменами та встав за своїх. За захист Максима, якого абсолютно несправедливо мочать за його позицію та від’їзд.

Згадала у своїй публікації телеведуча і скандальне прохання Кіркорова звільнити зрадника України Віктора Медведчука, зазначивши, що це російські зірки активно репостили у себе, а от звернення до пропагандистки Симоньян так не поспішають підтримати.

Фото – скріншот з відео