fbpx

Сьогодні, на 20-й день злочинної агресії Путіна проти України, разом із віцепрем’єром Ярославом Качинським, прем’єр-міністром Чехії Петром Фіалою та прем’єр-міністром Словенії Янезом Яншою ми їдемо до Києва, щоб продемонструвати українцям нашу солідарність. У такі переломні для світу часи наш обов’язок бути там, де кується історія! – справжній друг, партнер і підтримка для України

“Сьогодні, на 20-й день злочинної агресії Путіна проти України, разом із віцепрем’єром Ярославом Качинським, прем’єр-міністром Чехії Петром Фіалою та прем’єр-міністром Словенії Янезом Яншою ми їдемо до Києва, щоб продемонструвати українцям нашу солідарність” – заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив, що у вівторок відвідає Київ разом з віцепрем’єром Ярославом Качинським і главами урядів Чехії та Словенії.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/MorawieckiPL)

За його словами, візит здійснюється за домовленістю з Європейським Союзом, і про візит поінформовані голова Ради Європейського Союзу Шарль Мішель, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн та ООН.

“У такі переломні для світу часи наш обов’язок бути там, де кується історія. Бо йдеться не про нас, а про майбутнє наших дітей, які заслуговують жити у світі, вільному від тиранії” – наголосив прем’єр Польщі.

Він також нагадав про слова покійного президента Польщі Леха Качинського під час війни РФ протии Грузії:

“Сьогодні Грузія, завтра Україна, післязавтра країни Балтії, а потім, можливо, настане час для моєї країни, для Польщі”.

“Тоді його візит змінив уявлення про цю війну, а великий вчинок мужності додав грузинам духу, і його пам’ятають у всьому світі донині” – зазначив Моравецький.

Що ж, дійно дяка Польщі – справжній друг, партнер і підтримка для України.

Слава армії і ЗСУ!

Бережи нас всіх, Боже!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, www.facebook.com/MorawieckiPL

You cannot copy content of this page